Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

5 participan?i

    Neko World-Lumea Pisicilor

    Hina-chan
    Hina-chan
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 141
    Varsta : 28
    Puncte : 0
    Data de inscriere : 04/01/2009

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de Hina-chan Dum 04 Ian 2009, 19:34

    Neko World-Lumea Pisicilor

    1.Inceputul


    "" Intr-o lume in care totul pare normal, ti se dovedeste contrariul. Oamenii cred ca pamantul este singura planeta pe care exista viata si totul este mai mereu normal. Ei nu stiu adevarul.
    Acum multi ani oamenii normali si oamenii pisica traiau in armonie si pace. Oamenii pisica erau niste fiinte cu urechi si coada de pisica. Aveau abilitati speciale si erau condusi de o zeita frumoasa pisica ce se casatorise cu un rege om pentru ca cele doua popoare sa convietuiasca impreuna.
    Dar, in anul 589 un vrajitor intunecat s-a ridicat dintre neamurile pisicilor si a intors cele doua popoare unul impotriva celuilalt prin minciuni, actiuni josnice si trucuri murdare.
    Multe razboaie au avut loc si multi au murit. Sleaita de orice putere dar doarnica de a oprii aceste razboaie, zeita a separat lumea oamenilor pisica de cea a oamenilor normali facand o planeta paralela numita ,,Garkondo” botezata de un profet ce a prezis toate acestea,insa omorat sub acuzatia ca e nebun si vrea sa provoace rau.
    Oamenii pisica aveau acum abilitatea de a se transfoarma in oameni dar numai pe timpul zilei. Dupa ora doisprezece noaptea urechile si coada isi faceau aparitia. Puteau stapanii aceste ,,lucruri” numai daca stiau sa folosesti cu grija si intelepciune puterile de pisica. ""

    Intr-un oras unde agitatia isi spunea cuvantul, oamenii alergau de colo, colo pentru a pregatii un imens concert ce urma sa aiba loc. Acest oras era renumitul Tokio. El isi avea reputatia datorita luminilor si reclamelor orbitoare ce stateau aprinse mereu. Este unul dintre cele mai active orase cu oameni ocupati m-ai mereu cu activitatile lor de zi cu zi.
    Pe data de 25 decembrie, chiar de sarbatorile Craciunului era organizat un mare concerte. Multi cantareti japonezi, britanici si americani erau invitati de catre sponsori si presedinte pentru a participa la concert. Toti cei de pe lista au acceptat iar biletele s-au vandut foarte repede.
    Adolescentii erau foarte entuziasmati vorbind si cautand haine potrivite. Chiar daca era doar 15 decembrie nu stiai niciodata cat de repede poate trece timpul.
    Intr-o vila inalta, cu trei etaje, vopsita intr-o nuanta armonioasa de gri cu negru si numeroase ferestre ce o luminau, era agitatie mare.Imensa locuinta ii apartinea presedintelui tarii ce era un om tanar, de treizeci si cinci de ani, inalt, bine facut, blond cu ochi albastri, caracter puternic si o reputatie greu de obtinut. Era iubit si apreciat de catre locuitori si recunoscut pentru nenumaratele lui fapte de bunatate fata de batrani si copii abandonati sau loviti de soarta. Numele lui era Takuro Ibashi.
    Acum unsprezece ani, sotia lui pe nume Anna a murit intr-un accident tragic lasandu-i in urma pe el si pe fetita lor ce nu avea decat cinci anisori pe atunci. Pentru a m-ai uita de durere s-a scufundat in treburi lasand-o pe micuta lui fetita sa simta sentimentul de singuratate.
    Acum fata are saisprezece ani si tocmai ea este motivul agitatiei din vila.
    Servitorii alergau prin imensa casa in sus si in jos, in stanga si in dreapta incercand sa o gaseasca pe adolescenta. Se parea ca a disparut fara urma.
    -Dracusorul ala impielitat……. Unde s-ar fi putut duce din nou? intreba o femeie tanara, de treizeci si patru de ani,cu parul vopsit intr-o noanta deschisa de galben,ochi caprui si imbracata intr-un costum visiniu format dintr-o fusta pana la genunchi si un sacou cu maneca lunga. In picioare avea niste pantofi negri si un dres culoarea pielii. Femeia era frumoasa si supla. Ea se ocupa cu educatia fetei, meditand-o dupa orele de la scoala si la sfarsitul saptamanii.
    O servitoare de varsta ,,dracusorului” zambea incet, amuzindu-se de toata agitatia care se intensifica din ce in ce mai mult. Fara sa fie observata, a iesit pe usa si s-a indreptat spre dormitorul ei care era micut, cu nu prea multe lucruri prin el decat un pat dublu,un birou pe care era o poza a unei femei si a unui barbat, deasupra lui o oglinda, o planta ce m-ai inviora atmosfera, un tablou al unei fete frumoase si gingase ce tinea in mana o jucarioara de plus si un dulap nici prea mare,nici prea mic. Peretii erau vopsiti in crem iar pe jos se afla un covor maroniu. Ea a deschis usile invechite ale dulapului ce au inceput sa scartaie. Se imbraca intr-un tricou alb, niste pantaloni negri de stofa si pe deasupra isi lua un palton crem. Se indrepta spre oglinda si isi prinse parul roscat intr-o coada. Se uita intr-o parte si observa o pereche de ochelari argintii pe care si puse la ochi ocoperindu-le putin culoarea de smarald.
    Ea iesii din incapere, dar nu inainte sa isi i-a adidasii albi in picioare. Parasii subtil vila si incepu sa fuga spre un parc frumos amenajat insa pustiu datorita frigului.Ea privea peisajul si, intr-un leagan, zarii motivul venirii ei acolo. Se apropie usor si impinse leaganul.
    -Hina!striga ametita persoana din el.Opreste-ma! striga si m-ai tare.
    Roscata facu in togmai ce-i spusese si incepu sa chicoteasca.
    -Scuze Hio-chan! Nu m-am putut abtine. raspunse intr-un final servitoarea pe nume Hina Sayuki.Fata din leagan era fica presedintelui tarii si ,,dracusorul impielitat” care dispare mai mereu. Numele ei era Hioko Ibashi.
    -Presupun ca toti ma cauta, nu? intreba putin plictisita Hioko,
    -Da... Insa.... Asta este a cincia oara pe saptamana asta... Toti sunt ingrijorati... Ar trebui sa te m-ai supui din cand in cand... Spre binele tau... raspunse putin nesigura Hina. Stia ca Hioko nu era o fata rea si tinea mult la ea nevrand sa intre in belele. De cand erau mici i-a luat apararea si toata vina asupra ei. Suferea alaturi de prietena ei si se supara cand cineva se lua de ea.
    -Credeam ca tu ma poti intelege...sopti Hioko. Ei nu ma cauta pentru ca tin la mine sau ma considera importanta sau sunt ingrijorati... Ei ma cauta pentru ca sunt fata presedintelui si nu vor sa-si piarda slujba. vorbea dezamagita si plina de regret. Multumesc pentru ca ai venit... Sper sa nu te superi, dar voi pleca.si cu acete ultime cuvinte s-a ridicat si a inceput sa fuga. Desii auzea strigatele prietenei ei nu vroia sa se opreasca. Ea avea parul mov deschis, ochi de aceeasi culoare, purta un maieu mov cu dungi albe, peste care o geaca roz descheiata la fermoar, avea niste pantaloni trei sferturi maronii foarte deschisi, in picioare o pereche de tenisi gri si la gat un lantisor in foarma de inimioara. De cand a fost mica a avut tot ce-si putea dorii o fata: haine, jucarii, servitori ce-i faceau toate poftele si multe altele. Insa, mereu a fost tratata cu dispret. Cand se juca mai auzea servitori ce vorbeau: ,, Nu o mai suport pe mucoasa aia. De nu mi-ar trebui bani as pleca. Trebuie sa am grija nonstop de ea si sa ma joc porcariile alea de jocuri pe care i le-a luat ,,taticu’ “ ei.”. Aceste lucruri o raneau si s-a decis sa se inchida in ea si sa refuze mereu ajutorul cuiva. Nici la scoala nu a fost prea bine. Copiii o indepartau si urau pentru ca erau de parere ca mereu este favorizata si o invidiau.
    In timp ce se gandea la toate acestea nu a fost atenta si s-a impiedicat cazand pe jos. A scos un scrancet dupa care si-a ridicat putin corpul sprijinindu-l in maini.Era obisnuita sa cada si la propriu si la figurat.
    Dintr-o data s-a auzit un mic fosnet de frunze din stanga ei. Si-a intors privirea si a zarit un pui de pisica negru. Ochii ii erau de un galben ametitor iar pernitele de la labute erau roz. Pisicuta s-a apropiat incet de Hioko si a inceput sa toarca rasfatandu-se pe langa corpul firav al fetei. Fata a luat-o in brate si a inceput sa o mangaie pe cap.Nu stia de ce,dar mereu i-au placut pisicile.Le considera fiinte superioare si dragute.
    -Esti atat de draguta... Hmmm... Ce-ar fi sa-ti pun numele ,,Serafina”? Esti de acord, Serafina? intreba Hioko in timp ce zambi usor.
    Calmul pisicutei trecu repede.Ea ciuli urechile si sarii din bratele fetei incepand sa alerge. Movalia nu prea intelegea reactia ciudata a Serafinei, dar s-a decis sa fuga dupa ea. Incerca sa o opreasca strigandu-i numele, insa fara rost. Serafina s-a oprit in fata unui copac mare si a inceput sa se catere in el.
    Hioko a reusit sa o ajunga intr-un final insa sufla greu fiind foarte obosita. Din fericire zarii pisica ce mergea linistita pe crengile groase ale unui stejar batran.
    -Sera.....fata se oprii cand vazu ca pisica s-a dus in bratele unui tanar ce parea sa fie de varsta ei, imbracat in niste blugi negri,un tricou mulat ce avea aceeasi culoare, parul negru, ochi negri si... urechi si coada de pisica de aceeasi culoare. El statea pe o creanga si mangaia picica pe cap dupa care cobora spre spate. Fata se ascunse in spatele unui copac si incepu sa inghita inspaimantata. ,,Ce o fi cu baiatul ala? Oare de ce are coada si urechi de pisica? P-poate daca incerc sa ma strecor neobservata scap....” isi spuse ea in gand. Dar nu a facut nici macar un pas ca o voce masculina din spatele ei a intrebat plictisita:
    -Hei! Unde crezi ca pleci? Cine esti fetito?
    -P-pai... E-eu am crezut ca pisicuta era abandonata si am vrut sa o iau acasa dar...se pare ca are un proprietar... Dar....cine esti tu? Ce e cu urechile si coada? E vreun carnaval in oras si nu stiu? spuse fata sarcastica prinzand curaj.
    Baiatul incepu sa rada si sarii din copac direct in fata ei.
    -Vrei sa sti cine sunt? Bine atunci! Iti voi spune tot... si zambi malefic lipind-o de copacul dupa care s-a ascuns.

    Va urma...... =>Next
    ___________________________________________


    Primul meu fic aici:D.Sper sa fie citit si astept critici si toate cele
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    Anime V.I.P.
    Anime V.I.P.


    Numarul mesajelor : 283
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Puncte : 152
    Data de inscriere : 09/09/2008
    Personaj : Yumi Chinatsu

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Dum 04 Ian 2009, 19:47

    Pai am mai citit capitolul acesta pe forumul lui Aly insa acolo am uitat sa comentez -__-" vreau sa stii ca mi-e imi pare un fic soooper ideea e cat se poate de originala , actiunea este buna si ar fi trebuit sa pui si tu poze cu personajele >.>" ..
    sper sa pui continuarea cat mai repede Gambate ^^
    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de Serena Dum 04 Ian 2009, 20:12

    Cum spunea si Yumi ideea este foarte originala simi place mmult ficul tau, descrii destul de bine detaliile si personajele si tine-o tot asa!
    Astept urmatorul capitol!Gmabateee!
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de Aly Dum 04 Ian 2009, 20:42

    Las si eu comentariu, si vreau sa spun ca e super, chiar daca l-am mai citit, si cum au zis si fetele: ideea e originala. Pai, astept continuarea si gambate la scris. *chuu*
    Hina-chan
    Hina-chan
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 141
    Varsta : 28
    Puncte : 0
    Data de inscriere : 04/01/2009

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de Hina-chan Vin 09 Ian 2009, 23:47

    2.Totul se complica


    Cei doi stateau in bataia vantului nespunandu-si nimic.Doar respiratiile lor calde intrerupeau linistea mortuala din acea parte parasita a parcului.
    Serafina ii privea de pe o ramura a batranului copac,dand din coada si parca fiind atenta sa nu piarda vreun moment din actiune.Totusi,spre dezamagirea pisicutei nici-unul nu facea absolut nimic in afara sa se priveasca.
    Pentru fata presiunea era foarte mare pentru ca, in afara faptului ca baiatul pisica era dragut, lucru pe care nu-l puteai omite, mai erau si urechile si coada de pisica.
    -,,Oare ce se intampla? Nu inteleg... Imi este frica? De ce nu fac nici-o miscare?La naiba! Trezeste-te Hioko!" gandi fata dupa care prinse curaj si ii dadu un picior in burta baiatului.
    Acesta cazu pe jos punandu-si mainile in zona lovita, scotand scrancete si injuraturi cele mai probabile la adresa fetei.
    -Ce naiba crezi ca faci,nemernico?!tipa brunetul inca fiind pe jos cu dureri groaznice.
    -Ce fac eu? Ce faci tu? zbiara la randul ei si fata.
    -Ce-ai mai facut Kaoru?se auzi o voce venind parca de deasupra lor.
    Dintr-un copac ateriza in stanga lor un baiat cu parul visiniu,lung,ochi verzi si imbracat intr-o camasa alba si niste pantaloni mulati negri,in piciore avand niste pantofi de aceeasi culoare cu pantalonii.Se parea ca avea aceeasi varsta cu adolescentul pisica dar era total opusul lui.Calmul si seriozitatea se citeau in ochii lui,in timp ce zambetul parca te hipnotiza.Se parea ca si el are coada si urechi,insa acestea fiind visinii.
    -Ce?Nu am facut nimic!spuse brunetul varandu-si mainile in buzunar si indreptandu-se catre amicul lui.
    -Imi pare rau pentru comportamentul prietenului meu... Eu sunt Hibashi iar el este Kaoru.se adresa politicos,sarutandu-i mana fetei.
    Aceasta rosii putin si isi trase mana,incepand sa fuga. Mintea ei era mult prea confuza pentru a deslusii ce tocmai s-a intamplat.Insa..ce reactie poti sa ai cand iti apar in cale doi tipi ,,diferiti”?
    Dupa ceva minute bune de alergat fara oprire,Hioko ajunse in fata usii,o deschise fara sa mai bata si intra vijelios in camera ei netinand cont ca meditatoarea ei vroia sa o certe. Se aseza in pat si imbratisa un ursulet roz de plus.
    -Ce s-a intamplat?Ei chiar...erau reali?sopti ea dupa care isi puse capul pe pieptul ursului.
    Camera ei era frumoasa si spatioasa.Peretii aveau o nuanta deschisa de mov,patul era de doua persoane din lemn de stejar si acoperit de o lenjerie rozalie cu flori de ciresi ca model.Pe el erau multe jucarii de plus, fiecare avand o inaltime diferita. In fata patului era o fereastra mare ce lumina incaperea cu o perdea roz-movalie.In dreapta patului era un birou cu un calculator iar in stanga un dulapior alb.Obiectele se imbinau perfect in timp ce covorasul pufos,alb cu gri iti dadea un aer copilaresc.
    Dupa zece minute de liniste au inceput sa se auda niste ciocanituri in usa.Fata s-a ridicat plictisita si incet din pat indreptandu-se spre usa alba din lemn de salcam.A deschis-o l-a fel de incet fiind doborata la pamant.
    -Hio!Hio a mea!Ma temeam ca ai patit ceva!de cand ai fugit te-am cautat prin tot parcul si prin alte locuri!De ce nu m-ai sunat sa-mi zici ca esti acasa?!persoana era insasi Hina care plangea imbratisandu-si din ce in ce mai tare prietena.Hina tinea mult la Hioko pentru ca ea a fost cea care i-a intins o mana de ajutor cand a avut nevoie.Pana acum putea fi pe strada cersind sau inghetand de frig.Parintii ei au murit iar rudele nu au vrut sa o recunoasca iar la orfelinat nu a fost primita.Atunci,chiar in ziua de craciun,cand avea sase ani,o fata cu parul mov ia intins mana ridicand-o de pe jos si spunandu-i:Vrei sa fim prietene?apoi zambindu-i bland.Acesta este un moment din viata roscatei pe care nu-l putea uita.
    -Bine Hina...Imi pare rau!Promit ca n-am sa te mai speri asa niciodata!spuse la randul ei movalia imbratisandu-si si ea prietena.
    Dupa acest moment cele doua s-au asezat pe pat discutand despre una,alta.Hina observa ca ceva nu este in regula cu prietena ei asa ca s-a hotarat sa o intrebe care este problema.
    -Hio...s-a intamplat ceva?
    -Ce?Nu,nu s-a intamplat nimic...raspunse adolescenta incepand sa priveasca pe fereastra peisajul frumos de afara.
    Dupa cateva minute in care cele doua au tot vorbit a venit si ora cinei.amandoua au ramas foarte surprinse de cat de repede a trecut timpul.Datosita evenimentelor petrcute, Hioko invartea furculita in farfurie plictisita neavand pofta de mancare.
    -Imi pare rau dar ma voi duce la culcare!spuse movalia ridicandu-se de la masa.
    -Dar draga mea!Nu te-ai atins de mancare.Esti bine?intreba ingrijorat tatal fetei.
    -Da tata!raspunse scurt Hioko. Hina se ridica si ea vrand sa fuga dupa prietena ei dar aceasta o opri spunandu-i:In noaptea asta nu m-ai dormi cu mine!
    -Ce?Dar....incerca sa riposteze roscata insa fara rost.Ce o avea azi?
    Movalia se duse intr-una din baile mici ale etajului unu,unde se afla si camera ei.Aceasta dadu drumu la apa si intra sub dusul ce trimitea apa fierbinte asupra pielei fine a acesteia.Ea lua buretele si incepu sa-si dezmierde corpul cu spuma frumos mirositoare.Dupa zece minute iesii de sub dus si se indrepta catre camera ei cu prosopul infasurat in jurul trupului. Lua din dulap o camasa de noapte alba,putin transparenta,dantelata cu dantela roz si scurta pana la genunchi.
    -Maine voi uita de tot ce s-a intamplat azi...spuse ea pregatndu-se sa intre in pat insa neintelegand de ce simtea ca este urmarita.Simtind un aer rece se intoarse catre fereastra si observa ca este deschisa.Ciudat...credeam ca am inchis-o... Dupa ce a inchis si fereastra s-a bagat in pat intorcandu-se pe partea dreapta.Inchise incet ochii si se ciubarii in plapama pufoasa.
    -Somn usor!se auzi dintr-o data o voce masculina din pat.
    -Multumesc,la fel!spuse fata adormita.Insa dintr-o data deschise ochii larg si sarii din pat.Ce?!Cine esti?!striga ea insa gura i-a fost acoperita cu mana respectivului individ.Dupa ce privii mai atenta observa ca misteriosul intrus este chiar baiatul pisica din parc.Brunetul ii facu incet cu ochiul in semn de,,Nu te speria si te rog,fa liniste!”.Fata ingadui din cap iar el ii dadu drumul.Ce cauti aici?spuse ea mai incate.
    -Hei!Ce faci?Inna era nerabdatoare sa te vada asa ca am adus-o aici.zambi Kaoru,in timp ce pe umarul lui aparu pisicuta din parc.
    -Serafina!spuse fata entuziasmata in timp ce intindea mainile spre animalutul pufos.Multumesc!si zambi dulce.
    Baiatul ramase putin socat de zambetul angelic al movaliei si intoarse capul bombanind un,,Cu placere!”.
    -Deci i-ai pus numele Serafina...spuse baiatul asezandu-se pe pat si privindo pe Hioko cu coada ochiului.
    -Da...dar se pare ca tu i l-ai pus Inna...Stiu!Ce-ar fi sa o cheme Inera!striga fata entuziasmata aruncand fupuletele in sus.
    -Inera?E un nume cam ciudat...Hmm...Bine!Apropo nu mi-ai spus cum te numesti...spuse el ridicand din spranceana.
    -Nu?Numele meu este Hioko!Insa...acum trebuie sa te intreb si eu:Ce e cu urechile si coada?intreba movalia imbratisand pisica.
    -Eh...O poveste lunga.N-am dispozitia necesara sa o spun acum!raspunse plictisit baiatul.Ti-o spun cu alta ocazie.Haide Inna!spuse acesta cascand.Pisicuta miauna si intoarse capul.Ce?Aaa!Scuze!Haide ,,Inera”!si pisicuta sarii in bratele lui.Deja te-ai obisnuit cu numele?chicotii el in timp ce o alinta mangaind-o.Aceste lucruri o faceau pe pisicuta sa toarca iar pe Harinu sa roseasca.Kaoru nu arata deloc rau.In lumina mamei luni parea un inger cu aripi negre.Ai patit ceva?intreba brunetul punandu-i mana pe frunte.Esti...rosie.
    -N-nu!Pai acum ar fi timpul sa iesi!exclama ea impingandul pe la spate pe baiat.
    -Dar...incerca el sa spuna.
    -Afara!striga ea aruncandu-l accidental pe fereastra.O nu!Ka...insa il vazu pe gardul ce imprejmuia vila.Huh!
    -Data viitoare incearca sa nu ma omori,bine?intreba el dupa care se urca inapoi la etajul ei.Am uitat sa fac ceva!si o saruta pe frunte.Noapte buna!Sa ma visezi la noapte!striga el in timp ce se indeparta.
    -Ce?!N-nu se poate...roseata se intensifica iar cu fiecare pas facut isi simtea picioarele din ce in ce mai fragile.Cand se aseza pe pat espira repede.Ce putea fi acest sentiment ciudat pe care tocmai il simtea?

    Next=>
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de Aly Sam 10 Ian 2009, 00:16

    Wow... tare capitol... pe scurt: cateva greseli, lung si frumos, mi-a placut partea cand l-a gasit in pat si mi-a adus aminte de Ikuto cand se va trezi in pat cu Amu tare tare, si sfarsitul super super tare no words... astept next-ul si gambate la scris. *chuu*
    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de Serena Dum 11 Ian 2009, 19:36

    Yeeey!!2nd chaper, e super imiplace foarte mult, povestea incepe sa prinda contur
    Eh...I'm romace addict si mi-a placu super mult captolul asta :->
    Si cum zicea si aly Kaoru imi aminteste de Ikuto
    Gambateee!! astept urmatorul capitol
    ^^AnitA^^
    ^^AnitA^^
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 158
    Varsta : 30
    Localizare : Acasa, in fata laptop-ului...
    Puncte : 181
    Data de inscriere : 26/08/2009
    Personaj : Tsukume Anita

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de ^^AnitA^^ Dum 30 Aug 2009, 20:43

    Uau Hina-chan! Tocmai am terminat de citit ambele capitole si trebuie sa recunosc (,) ca sunt grozave! Ganbate si sper sa mai scrii altele, desi vad ca nu ai mai postat de ceva vreme...
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de Aly Lun 31 Aug 2009, 01:06

    Eh, eu una voi zice asa:

    Topic Inchis!

    Deoarece Hina nu a mai scris deloc la el, si nu mai are rost sa il tinem deschis.

    And Hina, daca vrei sa redeschizi topicul, da-mi mie sau lui Serenity un pm.

    Continut sponsorizat


    Neko World-Lumea Pisicilor Empty Re: Neko World-Lumea Pisicilor

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 21:19