Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

2 participan?i

    Blackberry~ here

    Metaphysical~
    Metaphysical~
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 20
    Varsta : 31
    Localizare : Theater Scenery~
    Puncte : 36
    Data de inscriere : 28/03/2009

    Blackberry~ here Empty Blackberry~ here

    Mesaj Scris de Metaphysical~ Sam 28 Mar 2009, 14:39

    Hello >.< Nu ma prea pricep la descrieri si alte cehstii de acest gen dar voi incerca totusi sa scriu cat ceva pe aici -.-''.

    .General About Me.
    Name: Laura [but call pe Yune ^^ or Elissa]
    Age: 16
    Birthdate: 2.Mai [I hate this -.-'']
    Gender: female
    Location: Black Scenery~
    Colors: blue, black, dark red, golden, silver, purple, grey
    Flowers: black rose
    Drink: Moet & Chandon
    Eat: Ramen


    . Others About Me .
    Well...sunt o persoana uneori foarte ciudata bine mai tot timplul ciudata care nu face nimic obisnuit sau daca fac ceva obisnuit imai adaug ceva pe langa el ca sa para ceva neobisnuit. Nu imi place sa fiu la fel ca toti ceilalti si mereu am avut stilul meu personal de a fi/de a ma imbraca etc.
    Imi plac putine lucruri dar printre ele ar fi j-rock'ul care este o obsesie a mea si desigur anime-urile [pentru ca daca nu mi-ar fi placut nu as mai fi avut ce sa caut aici -.-''] imi place mai tot ce tine de Japonia.
    Sunt o persoana de treaba cu cine merita ^^. Ma declar o mare fana a lui Hide [ma gandesc ca macar de el ati auzit]
    Music Genere: J-Rock/J-Pop
    Favourite Bands: Ayabie, Alice Nine, Deluhi, Nightmare, ClearVeil, Himeichigo, Versailles, ViDoll, Ali Project, Dolly,Merry, MUCC, SuG, Sid, Sadie, Mix Speeaker’ Inc, D=Out, An Cafe, The GazettE, Moi dix Mois, Malice Mizer, Dir en Grey, Kagra, Kana Moon etc.
    Favourites J-Rock’ers:Aoi [Ayabie],Shou [Alice Nine], Leda/Sujk/Juri [Deluhi], Ryuuto[ClearVeil], Jun,Jin [Hime Ichigo], Masa [Dolly], Gara [Merry], Takeru [SuG], Yuki [Mix'Speeakers Inc.], Reika [D=Out], Kanon,Miku, Bou-ex [An Cafe], Uruha,Ruki, Kai[The GazettE], Mana [Moi dix Mois/ex-Malice Mizer], Kyo [Dir en Grey], Hide [ex-X'Japan]
    Anime Genere: horror, drama, psihologic, comedy, yaoi, shoujo-ai
    Favourite Anime: Ah!My Goddess, Air Tv, Blood , Bleach, Clannad, Claymore, Code Geass, Death Note, Elfen Lied, Full metal panic/alchemist, Gravitation, Kaleido Star, Kiddy Garde, Jigoku Shoujo, Loveless, Naruto, Meramid Melody, Shaman King, Spiral, Vampire Knight
    Favourite Character [Grils]: Misa [Death Note], Ryo/Hyono [Spiral], Ana [Shaman King], Belldandy [Ah! My Goddess], Misuzu [Air Tv], Sora [Kaleido Star], Enma Ai [Jigoku Shoujo]
    Favourite Characters [Boys]: Lelouch [Code Geass], Kaname,Zero [Vampire Knight], Eyes, Kanone [Spiral], Undertaker,Grell,Sebastian [Kuroshitsuji]
    Manga Genere: horror, drama, shoujo-ai, yuri, yaoi
    Favourite Manga:Dirty Job, Thuesday 9PM, Flowers, Kakashi Gaiden, Death Note, Naruto, Vampire Knight.

    Daca nu ati intels ceva va raspund cu placere
    ^.^ bye
    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Blackberry~ here Empty Re: Blackberry~ here

    Mesaj Scris de Serena Sam 28 Mar 2009, 21:53

    Foarte frumoasa descrierea, detaliata bravo!
    Welcome here & have fun!
    Sper ca vei fi activa si te vei simti bine!Postari placute!

      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 18:43