Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

3 participan?i

    Special A Class

    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Special A Class Empty Special A Class

    Mesaj Scris de Serena Mier 06 Aug 2008, 00:03

    Well un anime nou Have fun watching it!

    Special A Class Safb6wf1
    Hikari Hanazono, eroina principala a povestii, a fost mereu pe locul 2 dupa Kei Takishima, indiferent de domeniul in care concurau. Lucru pe care ea il considera insuportabil si din acest motiv inventeaza tot timpul noi competitii in care ei sa concureze: unele mai serioase altele chiar penibile (dar in acelasi timp amuzante ;-))). In timp ce Hikari il considera pe Kei rivalul ei nr. 1 si oarecum un prietn, acesta e indragostit de ea. Toti prietenii lor stiu asta, dar Hikari e prea lenta sa-si dea seama.
    Cei doi invata la Hakusenkan, o scoala de elita, unde fac parte din cea mai buna clasa: Special A. Acesta are in total doar 7 elevi, primii cei mai buni 7 din scoala, nu doar la invatatura ci si in alte domenii, majoritatea copii bogati. Totusi, pana si la scoala Hikari e nr. 2 dupa Kei. O sa reuseasca sa il invinga pe acesta macar odata? O sa-si dea seama de sentimentele lui fata de ea?


    Ultima editare efectuata de catre Serenity in Joi 02 Iul 2009, 17:22, editata de 1 ori
    Silver.Chaos
    Silver.Chaos
    Anime Designer
    Anime Designer


    Numarul mesajelor : 82
    Varsta : 28
    Localizare : Pe monitor
    Puncte : 49
    Data de inscriere : 17/01/2009

    Special A Class Empty Re: Special A Class

    Mesaj Scris de Silver.Chaos Lun 09 Mar 2009, 15:29

    OMG...animeul asta este SUPER ...are de toate...imi place cel mai mult ca este funny...mai ales Akira cand arunca cu tot ce ii pica in mana dupa Tadashi...merita vazut, sigur nu veti regreta
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Special A Class Empty Re: Special A Class

    Mesaj Scris de Aly Mier 11 Mar 2009, 21:27

    Abia am inceput si eu sa il vad, si acum nu stiu cum sa imi fac mai mult timp liber ca sa il vad... chiar are de toate: actiune, chestii haioase, si love e tare animeul, iar personajele sunt asa de bine facute, preferatul meu fiind Takishima XD ador stilul lui... chiar merita vazut

    Continut sponsorizat


    Special A Class Empty Re: Special A Class

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 22:29