Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

3 participan?i

    Cucu bau xD !

    Topaz
    Topaz
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 15
    Varsta : 27
    Puncte : 17
    Data de inscriere : 02/04/2009

    Cucu bau xD ! Empty Cucu bau xD !

    Mesaj Scris de Topaz Joi 02 Apr 2009, 15:12

    Bau bau ! [stiu ca v'am speriat=)) ] .Sper sa imi fac multi prieteni pe aici si sa ne intalegem >:D< . Acum prezentarea mea:
    Nume: Simona , dar prefer sa'mi ziceti Topy-chan sau chiar Topaz .
    Varsta : Am cam multi ani fiind un extraterestri de pe Pluto, cam peste 100 , dar aici pe Terra am deabea 12 . :lol:
    Locul unde am prins yo nastere: Bine intales ca PLuto, dar am reusit cumva sa aterizez prin Craiova .
    Hobbyuri : sa lenevesc , sa pierd vremea pe forumuri ,sa citesc ficuri, sa ascult muzica , sa vizionez animeuri si uneori sa citesc manga , sa ma plimb cu rolele..etc etc si bla bla .
    Animeuri : Am vazut foarte multe animeuri la viata mea de extraterestru...o sa zic doar cateva ce'mi plac : Kaleido Star, Bleach , FMA , Wolf's Rain , Naruto , Elfen Lied , Death Note , Vampire Knight , Spiral , Slayers , InuYasha , The Melancoly of Suzumiya Haruhi , Hell Girl , Povesti cu fantome si multe altele ....
    Muzica preferata : Eu ascult mai mult rock symphonic , alternative , metal , putin punk , uneori muzica usoara..house..etc etc (slava Domnului ca s'a inventat etc) .
    Formatii favorite : Skillet , Three Days Grace , Red Jumpsuit Apparatus, Green day , Jonas Brothers , Nickelback , Kamelot .
    Ce imi place : culoarea verde , putin mov...animalele , in special lupii(defapt ii iubesc!) , plimbarile , petrecerile , farsele , privitul la T.V , lenevitul in fata p.c-ului , asa..uneori recunosc ca'mi place sa enervez lumea =]] (OMFG !Nu ma luati in seama :-j) si altele..etc , etc si etc (inca o data slava Domnului ca s'a inventat acest cuvant :lol: ).
    Alte chesti despre mine : sunt in zodia scorpion deci fiti pe faza ca's mai rau ca nenea drq si scuzati expresia :whistle: . Sportul preferat : basketul normal . Asa , uneori mai citesc si eu..carti favorite:Singur pe Lume , Twilight , Septimus Heap (doar prima carte ca pe restu` nu le citisi) si Ciresarii.
    Gata ! Hai ca ajunge cat am palavragit despre mine . :lol: .Doamne, nu pot sa cred cata prezentarea am facut la lenea mea ! Chiar nu mai stiu ce sa va zic despre mine, so , daca aveti intrebari just ask ! Bye bye ~
    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Cucu bau xD ! Empty Re: Cucu bau xD !

    Mesaj Scris de Serena Joi 02 Apr 2009, 20:03

    Uuuu, draguta descriere bravo!
    Bine ai venit pe forum si sper sa-ti placa!
    Have fun , respect the rules &happy posting!
    *hugs*
    Chou
    Chou
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 173
    Varsta : 30
    Puncte : 181
    Data de inscriere : 28/03/2009

    Cucu bau xD ! Empty Re: Cucu bau xD !

    Mesaj Scris de Chou Sam 04 Apr 2009, 21:09

    hello Topy-chan ..imi place descrierea ta well happy posting and have fun here ^^

    Continut sponsorizat


    Cucu bau xD ! Empty Re: Cucu bau xD !

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 16:50