Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

2 participan?i

    Full Metal Alchemist - Brotherhood

    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Full Metal Alchemist - Brotherhood Empty Full Metal Alchemist - Brotherhood

    Mesaj Scris de Serena Lun 06 Apr 2009, 09:58

    Se pare ca a aparut si mult asteptata continuare a animeului Full Metal Alchemist, FMA - Brotherhood.Eu inca nu am vazut primul episod (abia l-am downloadat si abia astept sa ma uit la el!) asa ca am sa va urez si voua vizionare placuta si uitati si un mic trailer:



    Am sa revin (sa editez postul) dupa ce voi viziona episodul ca sa spun pe scurt despre ce este vorba :). Bye!


    Ultima editare efectuata de catre Serenity in Joi 02 Iul 2009, 17:19, editata de 1 ori
    avatar
    ggameboss
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 1
    Varsta : 32
    Puncte : 1
    Data de inscriere : 22/04/2009

    Full Metal Alchemist - Brotherhood Empty Re: Full Metal Alchemist - Brotherhood

    Mesaj Scris de ggameboss Mier 22 Apr 2009, 22:01

    Nu e continuare e pur si simplu un remake facut in intregime dupa manga. Abia am asteptat sa apara si deja vad ca au aparut 3 episoade mai inainte am terminat de vazut. Sunt super abia astept sa mai apara si urmatoarele. Dupa parerea mea manga a fost si este (din cate stiu nu este gata inca nu m-am uitat la ultimele episoade) mult mai interesant decat anime-ul. Sunt foarte bucuros ca vor sa faca un remake pentru cei ce au iubit foarte mult povestea din manga.

      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 23:08