Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

4 participan?i

    Emo

    Doppelganger
    Doppelganger
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 47
    Varsta : 31
    Localizare : Croft Manor
    Puncte : 68
    Data de inscriere : 16/04/2009

    Emo Empty Emo

    Mesaj Scris de Doppelganger Mier 29 Apr 2009, 15:13

    Ce parere aveti de acest stil?
    Nu ma dau in vant deloc,e interesant stilul insa exagereaza mult la comportament,adica sunt sad si pentru asta trebuie sa isi taie venele sau sa se arunce de pe bloc sau alte tampenii inventate aiurea.Asta deja e o prostie.Mai ales ca multa lume vrea sa se dea in spectacol spunand ca e emo si isi face poze si ce are in cap,decat o agrafa stiu eu cum sau o cordeluta si zice ca e emo,mai trage o pozitie in poza si gata stilul emo simplu....cat despre unii chiar exagereaza anyway asta e parerea mea : P
    isutza_rbd
    isutza_rbd
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 128
    Varsta : 30
    Puncte : -2
    Data de inscriere : 03/08/2008
    Personaj : Alicya Moony

    Emo Empty Re: Emo

    Mesaj Scris de isutza_rbd Sam 13 Iun 2009, 17:37

    Sunt de acord cu tine .
    Cred ca se intelege gresit acest stil mai ales la noi in Romania !
    LucyChan
    LucyChan
    Anime V.I.P.
    Anime V.I.P.


    Numarul mesajelor : 349
    Varsta : 28
    Localizare : Buzau - Lumea marmotelor malefice
    Puncte : 434
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Kaname Chidori

    Emo Empty Re: Emo

    Mesaj Scris de LucyChan Sam 11 Iul 2009, 03:11

    Etto, eu una ma simt jignita fiindca obisnuiesc sa port manusi negre si taiate vara si unii ma striga imediat 'emoido!!' m`am saturat de atata nesimtire din partea unora. Cat despre persoanele care se cred emo, nici nu stiu macar despre ce e vorba... Ei isi cumpara doar haine scumpe si 'la moda' ca sa para emo,dar daca porti negru+mov nu inseamna ca esti emo... Dar ce pot sa le spun? Cum sa inteleaga asta adolescentii din Romania?! Unora le pasa doar de a fi 'la moda' ca`i 'cul/tru' pentru ei. Blah,am si eu stari depresive,probleme de familie,sunt trista mai mereu dar asta nu inseamna ca sunt emo. p.s. scuze pentru excesul aberatului
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Emo Empty Re: Emo

    Mesaj Scris de Anomal!ca Mier 19 Aug 2009, 19:39

    recunosc ca mi-a placut stilul emo si intr-un timp chiar m-am sitit atrasa de stilul lor...dar acum ma imbrac cum imi place si sunt multi idioti ca nush cum sa le mai spun ma striga emo sau toate alea doar pt ca sunt imbracata in negru sau am bretonul pus pe o parte...
    multi sunt emo doar pt ca asa e moda nu multi simt ceea ce simte un emo adevarat si de astelf multi true emo sunt jigniti din acest motiv...
    scz de off dar tre sa va povestesc
    eu si cu inca o prietena eram prin oras..nu mai tin minte exact ce faceam dar au trecut niste cocalari pe langa noi si au inceput sa fluiere si sa strige "emoistele emoistele" doar pt ca aveam ochelari de musca si parul facut cu placa
    ---------------
    mie acum mie indiferent daca sunt emo sau nu dar ma enerveaza persoanele care habar n-au ce e aia emo si incep sa strige pe strada :uu emo" sau alte lucruri si inca ma mai enerveaza putin faptul ca sunt multi fake emo care asculta defapt manele si isi cumpara haine scum[e, se dau cu oja si se macheaza abudent doar ca sa fie bagat in seama

    Continut sponsorizat


    Emo Empty Re: Emo

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 19:33