Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

+6
Magdalena
Lum
SinQ
LucyChan
BlitzZMay
Anomal!ca
10 participan?i

    Orasul tau

    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Orasul tau Empty Orasul tau

    Mesaj Scris de Anomal!ca Sam 22 Aug 2009, 08:12

    orasul in care stau se numester Brasov... ador piesajele orasului asta si imi palce mai ales cand e iarna pe partii [ in caz ca veniti iarna in Poiana Brasov pe Postavaru sigur o sa ma gasitit pe partie
    am multi prieteni aici in brasov si de curand am intrat intr-un liceu destul de bun....
    Desi mi-ar fi placut sa stau in bucuresti unde cunosc o groaza de lume nu neaparat de pe net ..si ar fi mai simplu pt mn sa merg la Nijikon sau Otaku..... dar in brasov aerul este mult mai curat si imi place sa colind peste ruinele unor castele de pe vremuri din bv
    BlitzZMay
    BlitzZMay
    Anime Angel
    Anime Angel


    Numarul mesajelor : 581
    Varsta : 29
    Puncte : 389
    Data de inscriere : 25/10/2008
    Personaj : Noriko

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de BlitzZMay Sam 22 Aug 2009, 10:47

    Uhm, Brasov, imi place orasul ala..n'am fost decat de vreo 2-3 ori prin el, pot spune insa ca merita vizitat.

    Eu stau in Bacau...
    Dragutel, cam campie el asa...e un oras ingrijit totusi.
    Ador weekendurile, e o pustietate de zici ca esti in nu stiu ce oras la capatul lumii
    LucyChan
    LucyChan
    Anime V.I.P.
    Anime V.I.P.


    Numarul mesajelor : 349
    Varsta : 28
    Localizare : Buzau - Lumea marmotelor malefice
    Puncte : 434
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Kaname Chidori

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de LucyChan Sam 22 Aug 2009, 20:38

    Eu stau in Buzau ^^ Nu este un oras prea mare,dar are destule mall`uri si locuri frumoase in care te poti distra. Are multe locuri istorice,de asemenea si monumente foarte vechi. Vara este cam pustiu,insa iarna este minunat... luminite peste tot,multi brazi impodobiti,concerte,etc... Tot ce nu`mi place la acest oras este faptul ca oamenii sunt mai ingamfati >.>
    SinQ
    SinQ
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 264
    Varsta : 29
    Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'
    Puncte : 279
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de SinQ Lun 24 Aug 2009, 12:49

    Negru-Voda... pe undeva pe langa Constanta. Un oras pe care il urasc si il detest din toata inimioara. Cred ca oamenii din el imi ofera sentimentul asta. Este un oras mic, ii stiu si cele mai intunecate colturi. Nu are nimic deosebit de aratat, nu este deloc special.
    Lum
    Lum
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 257
    Varsta : 38
    Puncte : 321
    Data de inscriere : 12/07/2009
    Personaj : Invader Lamu

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de Lum Joi 27 Aug 2009, 20:12

    Eu locuiesc in Braila. Hm, despre oameni ce sa zic: iti ofera niste sentimente si impresii cam proaste despre ei insisi. Nu sunt inganfati dar sunt cam inchisi si cam pusi pe cearta, te trateaza cam cu dispret unii. De exemplu cei de la Braicar, cand vrei o informatie sau ceri ceva. Cat despre minoritari, sunt cati vrei si cati nu vrei si sunt pusi cam pe rele. Si nu imi place Braila fiindca e un oras mic si deja il stiu ca pe propria palma.
    Magdalena
    Magdalena
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 146
    Varsta : 113
    Puncte : 137
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de Magdalena Dum 30 Aug 2009, 10:22

    Imi place orasul meu. Gasesti de toate + ca e si cel mai mare mall de prin Romania XD [nu, nu stau in Bucuresti lol]. S-au deschis magazile de tot felul si nu cred ca exista ceva care sa nu fie aici. Nu e foarte aglomerat, cu toate ca uneori stai in trafic 5 ore. Omenii sunt draguti si sunt gata sa te ajute la nevoie. Indata o sa se construiasca niste universitati, iar orasul meu va deveni un camp universitar XD Anywayz, primarul nostru ftw. In concluzie, imi place sa locuiesc aici pentru ca e mare si frumos si curat.
    ^^AnitA^^
    ^^AnitA^^
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 158
    Varsta : 30
    Localizare : Acasa, in fata laptop-ului...
    Puncte : 181
    Data de inscriere : 26/08/2009
    Personaj : Tsukume Anita

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de ^^AnitA^^ Dum 30 Aug 2009, 15:09

    Eu stau in "minuanata" capitala a "minunatei" noastre tari... the one and only... Bucuresti! Nu ma mandresc deloc cu asta pentru ca traficul este mai mereu infernal, zgomotele sunt la ordinea zilei, iar oamenii... eh, ca oamenii... Dar ca sa fiu sincera, eu nu locuiesc in oras, eu stau la casa in Rosu, in judetul Ilfov. E foarte aproape de oras, iar eu in oras merg la liceu. Imi ia cam o ora sa ajung, dar... e muuult mai bine sa locuiesc undeva departe de capitala, in liniste si pace. Si totusi, sunt si parti bune, dupa cum ati mai spus si voi: pot sa merg la tot felul de festivaluri si Otaku + Nijikon! Cred ca asta e singura parte buna...
    Criminal.Mind
    Criminal.Mind
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 40
    Varsta : 28
    Localizare : In mormant cu MJ
    Puncte : 44
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de Criminal.Mind Mier 09 Sept 2009, 18:59

    Eu stau in Timisoara(sunt unica pe-aci,nu?).E orasu' meu de suflet si ma mandresc cu el.Teritoriul alb-violet(ar trebui sa vedeti voi autobuzele ce culori frumoase au).Eu stau intr-o parte a orasului foarte aproape de un maare cimitir.Pe o straduta mica unde umbla masinile de zici ca-i intersectie(da' ele vin dintr-o intersesctie).Timisoara are o istorie frumoasa,cica a fost locuita de turci si era o mlastina.Daca treceti prin centru nu uitati sa va uitati dupa cai verzi pe pereti...Pardon dupa blocurile la care se vad urme ale revolutiei,si catedrala...Singuru' lucru cu care ne mandrim...Inafara de faptul ca avem magazine ieftine si un bazar maare...A...Si Bega de la care faci urticarie daca te bagi in ea...O gara in care luminile de la Craciun n-au fost date de 4 ani jos si totusi inc merg...Altceva...Numic special...Daca vizitati Timisoara vreodata nu uitati sa ma contactati^^
    micuta_haruki
    micuta_haruki
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 39
    Varsta : 27
    Localizare : orasul copiilor
    Puncte : 47
    Data de inscriere : 22/09/2009

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de micuta_haruki Mar 22 Sept 2009, 08:54

    eu sat in Bucuresti si peisajele sunt chiar minunate dar depinde si unde stai
    Chou
    Chou
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 173
    Varsta : 30
    Puncte : 181
    Data de inscriere : 28/03/2009

    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de Chou Vin 23 Oct 2009, 16:26

    Eu stau in Medgidia,un oras aproape de Constanța,acolo unde a fost fantoma de la OTV si toate tampeniile alea -.-'...si nu pot spune ca ma mandresc cu el ca aș minți -.-'...etto p'aci se gasesc de toate pentru toti,bine,acum depinde la ce va ganditi :]]..il stiu de la un capat la altul desi este destul de mare,dar nu e cine stie ce.

    Continut sponsorizat


    Orasul tau Empty Re: Orasul tau

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 22:29