Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

3 participan?i

    Profii&colegii

    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Profii&colegii Empty Profii&colegii

    Mesaj Scris de Anomal!ca Vin 25 Sept 2009, 19:56

    cum sunt profii si colegii pe la voi?:>
    la mine sunt doar 2 colegi mai tampiti ca sa zic asa sau mai mai bine zis colege una se tot crede ff desteapta si rasp la toate orele dar gresit si mai e una barbie cum ii zic eu se da cu tone de machiaj cu toace de vreo 15 cm si ringtone cu "I'm a barbie girl" in rest ceilalti sunt foarte de treaba si ma inteleg cu ei.
    La profesori sunt 3 pe care nu-i suport
    1. profu de geografie are 58 de ani si arata ca mos craciun numai ca el la 3 rasp gresite da 3 ,iar cand vorbeste inchide ochii iar cand termina de vb isi deschide ochii aia de broasca si cu 2 borcane la ochi
    2 Profa de chimie care s-a crizat la noi ca nush cn i-a gresit oraru
    3. profa de mate parea de treaba la prima ora da a inceput din a2-a ora sa ne scoata la tabla si sa ne tina numai in 2 si 3 si a inceputs a stige l noi ca noi nush nik...
    in rest profesorii dunt de treaba..profu de desen si de logica sunt cam retarzi dar sunt draguti D:
    SinQ
    SinQ
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 264
    Varsta : 29
    Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'
    Puncte : 279
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Profii&colegii Empty Re: Profii&colegii

    Mesaj Scris de SinQ Sam 26 Sept 2009, 09:28

    Pana acum nu am avut niciun conflict cu niciunul dintre colegi, chiar mi se par de treaba, desi n-au trecut decat 2 saptamani de cand i-am cunoscut mai bine. Sunt mega-ultra-fericita ca sunt cu Bf-ul in clasa + ca mai stam si in aceeiasi banca, desi urasc profilul clasei T.T (chimie-biologie). Cat despre profesorii... gura bate intotdeauna fundul.
    Profa de chimie (directoarea) care este al naibii de retardata, cum intra in clasa deja incepe "bazele sunt... oxizi sunt... etc.". E pur si simplu imposibila, noi care faceam dezastru la celelalte ore, la chimie nu mai sufla nicunu' nimic. PS: Sunt bata la chimie O.O'...
    La francezam-am luat in gura cu profa pentru ca a batut un apropo deranjator asupra mea si am inceput sa trancanesc fara sa-mi dau seama ca ma adresez unui profesor.
    Profa de bio ne preda 5 caiete si mereu are o fata de botoasa, ori vrea sa arate ce buze are, ori asa e moaca ei.
    Profa de desen are o groaza de pretentii, desi imi place cum vorbeste.
    Chou
    Chou
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 173
    Varsta : 30
    Puncte : 181
    Data de inscriere : 28/03/2009

    Profii&colegii Empty Re: Profii&colegii

    Mesaj Scris de Chou Vin 23 Oct 2009, 16:48

    Well,nu ma am prea rau cu , colegii,aka sunt toti ok,de gasca,bine unele sunt cam fițoase,ișsi fac griji pentru unghiute si toate alea, dar intr-un fel ciudat ne intelegem,mai ales cand e vorba de iesit pe undeva sau sa mai "plecam" de la ore dar in general ne intelegem bine,chiar foarte bine.
    Profii,hmm sunt mai exigenti anul asta -.-'..desi ne-au avertizat ca o sa ne fie greu,ne trateaza ca si cum noi am da bac'ul la anu',si la materii care nu sunt in specialiattea profilului nostru[filologie] ne preda cate 3-4 lectii si alea nici macar nu ne folosesc in viata -.-'..mdeah c'est la vie cum zice diriga xD.

    Continut sponsorizat


    Profii&colegii Empty Re: Profii&colegii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 20:06