Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

+2
Serena
.::Michiyo::.
6 participan?i

    Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra?

    .::Michiyo::.
    .::Michiyo::.
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 22
    Varsta : 25
    Puncte : 30
    Data de inscriere : 09/10/2009

    Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra? Empty Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra?

    Mesaj Scris de .::Michiyo::. Dum 11 Oct 2009, 15:51

    Un joc simplu. Dau un exemplu:

    "eu sunt userul de deasupra.
    Userul urmator: Daca m-as trezii langa tine..as face mancare
    Userul urmator: Daca m-as trezii langa tine te-as intreba cine estietc"
    sper ca ati inteles.

    Ps: Va rog fara Spam. O descriere mai lunga eu am dat un exemplu asa scurt ca mi-e lene sa scriu
    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra? Empty Re: Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra?

    Mesaj Scris de Serena Dum 11 Oct 2009, 17:44

    Hm, daca m-as trezi langa tine...probabil m-as speria intiial, caci nu as sti unde ma aflu si nici nu stiu prea multe despre tine xD.Apoi te-as intreba cine esti si ce caut eu aici, iar mai departe....habar n-am.


    Avand in vedere ca e un joc, topicul acesta ar sta mai bine la jocuri, deci topic mutat!
    sweet_neko
    sweet_neko
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 22
    Varsta : 31
    Localizare : Bacau
    Puncte : 32
    Data de inscriere : 08/10/2009

    Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra? Empty Re: Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra?

    Mesaj Scris de sweet_neko Mier 14 Oct 2009, 17:32

    hmm.. am mai jucat jocul acesta si inainte
    Daca m-as trezi langa tine, pe langa faptul ca as clipi des confuza .. cred ca as rade ca o nebuna!
    Dintre toate minunile posibile, D-zeu ma trasporta langa o persoana necunoscuta( nu ma putea trimite si el la Hollywood langa Taylor Lautner sau langa Ortando Bloom nooooo )
    Apoi te-as intreba lucruri triviale numa ca sa fac conversatie, prea plictisita si uimita sa mai dorm
    Hmm... probabil ca te-as ameninta cu o gaina daca atentezi la spatiul meu personal ( nu ma intelege gresit , dar am nevoie de cel putin juma de metru intre mine si o alta persoana pe care nu o cunosc nu? )
    ^^AnitA^^
    ^^AnitA^^
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 158
    Varsta : 30
    Localizare : Acasa, in fata laptop-ului...
    Puncte : 181
    Data de inscriere : 26/08/2009
    Personaj : Tsukume Anita

    Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra? Empty Re: Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra?

    Mesaj Scris de ^^AnitA^^ Joi 14 Ian 2010, 23:17

    Daca m-as trezi langa tine, probabil ca m-as da cu spatele un metru si m-as lovi de un perete, la cap. Te-as intreba cu jumatate de gura cine esti, iar de-abia dupa vreo 10 minute as reusi sa ma calmez...
    Mda, cred ca asa as face... ^^'
    B-rabbit
    B-rabbit
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 224
    Varsta : 31
    Puncte : 271
    Data de inscriere : 11/07/2009
    Personaj : Lelouch Lamperouge

    Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra? Empty Re: Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra?

    Mesaj Scris de B-rabbit Dum 24 Ian 2010, 23:55

    Daca m-as trezi langa tine , m-as holba cateva minute , frecandu-ma la ochi si ciupindu-ma ca sa ma asigur daca nu visez iar chestii care imi par extrem de reale.Apoi m-as intreba daca nu cumva te-am violat de erai prin patul meu , si eu nu-mi amintesc.
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra? Empty Re: Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra?

    Mesaj Scris de Anomal!ca Lun 25 Ian 2010, 18:31

    daca m-as trezi langa tn as fi ceva genul WTH?!! ce cauta asta in patul meu? dupaia m-as scula din pat as lua o cafea si dupaia sa te trezesc si sa te dau afara din camera mea:))

    Continut sponsorizat


    Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra? Empty Re: Ce ai face daca te-ai trezii langa userul de deasupra?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 13 Mai 2024, 05:16