Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

4 participan?i

    Nijikon '09

    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Nijikon '09 Empty Nijikon '09

    Mesaj Scris de Serena Sam 24 Oct 2009, 15:55

    Sincersa sa fiu acum vreo jumatate de ora am ajuns acasa.Unde am fost?Well La Nijikon, desigur! <3.M-am intors cu insigne [ca de obicei :))] si stikere xD.Ce pot sa zic, nu am vazut cosplay nici de data asta, nu am mai putut sta, dar sper sa ma duc maine.Seamana cu cel de anum trecut, dar pot sa zic a fost oarecum mai bine organizat acesta.Erau postere cu carul! :)), doar ca eu nu mi-a prea luat pentru ca nu ma lasa mama sa le pun pe pereti...
    Anyway, am stat si am vazut si cateva AMVuri, foarte reusite [Shugo Chara, Suki, Lucky Star si nu mai tin minte xD]


    Voi ati fost la Nijikon?Daca da ce impresii v-a lasat si daca aveti poze pe care le-ati facut voi le puteti pune aici.


    Ultima editare efectuata de catre Serena C.C. in Sam 24 Oct 2009, 20:11, editata de 1 ori
    ^^AnitA^^
    ^^AnitA^^
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 158
    Varsta : 30
    Localizare : Acasa, in fata laptop-ului...
    Puncte : 181
    Data de inscriere : 26/08/2009
    Personaj : Tsukume Anita

    Nijikon '09 Empty Re: Nijikon '09

    Mesaj Scris de ^^AnitA^^ Sam 24 Oct 2009, 19:32

    Da, chiar azi am fost la Nijikon si am plecat incarcata cu postere, insigne, niste urechi de pisica si foi de hartie cu cativa kanji scrisi de mine :D. Nu am putut sa vad cosplay pentru ca era mult prea aglomerat, dar am auzit cateva faze amuzante :)). Am vazut, desigur, si cateva Amv-uri super (mi-au placut meodiile :P) cu Suzumiya Haruhi, Shugo Chara, Lucky Star si altele pe care nu le-am retinut :)). Am fost si cu cele mai bune prietene ale mele si alte fete si ne-am distrat pe cinste!! De-abia astept sa merg si la anul!
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Nijikon '09 Empty Re: Nijikon '09

    Mesaj Scris de Anomal!ca Dum 25 Oct 2009, 17:47

    pff ce pacat ca n-am putut merge anul asta la nijikon..am auzit ca a fost grozav prietenii mei au facut multe poze chiar si clip-uri voi incerca sa le pun pe forum imediat dupa ce mi le trimit si mie
    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Nijikon '09 Empty Re: Nijikon '09

    Mesaj Scris de Serena Dum 25 Oct 2009, 19:34

    Sooo.Am fost si azi, n-am stat mult, dar am apucat sa vad o parte din cosplay xD.Ultimul a fost cel mai tare si a luat si cele mai mari note xD.

    Poze n-am afcut nici azi, deorece am fost mai mult in trecere.Acum am 2 bratari la mana xD nu-mi vine sa le dau jos

    Anyway astept poze de la voi
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Nijikon '09 Empty Re: Nijikon '09

    Mesaj Scris de Aly Lun 26 Oct 2009, 20:35

    loool... vreau si eu TT-TT trimiteti-mi si mie macar un breloc XD si va trimit bani prin posta... vreauuuu... dc nu sunt oare din Bucuresti si am vazut ceva poze de la Yumi, si chiar imi place ce tipuri de cosplay a fost O.o chiar mai reusite decat anul trecut... iar la postere si restul nu a facut poze (Sere dk ai cumva sa imi arati si mie *puppy eyes*) si asa mai departe... sper sa ajung si eu odata macar la Nijikon

    Continut sponsorizat


    Nijikon '09 Empty Re: Nijikon '09

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Sam 11 Mai 2024, 23:22