Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

+9
Magdalena
StillDoll
SinQ
Charme
LucyChan
Qanna
Aly
Serena
Doppelganger
13 participan?i

    Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Doppelganger
    Doppelganger
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 47
    Varsta : 31
    Localizare : Croft Manor
    Puncte : 68
    Data de inscriere : 16/04/2009

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Doppelganger Mier 29 Apr 2009, 15:15

    Pai in cazul meu nu se prea intampla...eu rar sunt suparata....si cand sunt incerc sa ma linistesc ascultand muzica sau vorbind cu prietenele mele ^^
    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Serena Joi 30 Apr 2009, 00:38

    Um..depinde motivul, dar de obicei vorbesc cu cineva anume si ascult muzica, care-mi schimba starea sau ma calmeaza, sau vorbesc cu my BFFs


    Ultima editare efectuata de catre Serenity in Lun 18 Mai 2009, 22:08, editata de 1 ori
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Aly Vin 01 Mai 2009, 22:37

    mdah... cand sunt suparata depinde: ori imi trece repede, ori imi inveseleste momentul cineva XD ori tine mai mult, si ma delectez cu muzik depinde de situatie XD
    Qanna
    Qanna
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 36
    Varsta : 28
    Puncte : 36
    Data de inscriere : 14/06/2009

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Qanna Lun 15 Iun 2009, 14:06

    plang...cand sunt suparata plang....deci asa fac tot timpul >.<"....
    LucyChan
    LucyChan
    Anime V.I.P.
    Anime V.I.P.


    Numarul mesajelor : 349
    Varsta : 28
    Localizare : Buzau - Lumea marmotelor malefice
    Puncte : 434
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Kaname Chidori

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de LucyChan Lun 06 Iul 2009, 18:02

    uh, eu ma enervez si incep sa plang,imi pun castile de la telefon si ascult muzica la maxim. T.T'' iar in cazul meu, sunt suparata mai mereu,asa ca sunt obisnuita cu asta...
    Charme
    Charme
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 122
    Varsta : 29
    Puncte : 128
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Shihouin Yoruichi

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Charme Lun 06 Iul 2009, 18:29

    Rar...foarte rar as putea spune din an in Paste chiar daca ma supar imi trece repede, maxim daca tin sa fiu suparata pe careva 2 zile ...da atunci cand ma supar (uneori) nu mai imi trece ohoo multa vreme xD e exemplu am boala pe o afurisita mica si nu m-am lasat de ea pana nu am lovit-o acolo und eo doare mai tare si inca si acum sunt suparata pe ea! In fine nu'i genul meu sa ma supar cu una cu doua...de obicei ma enervez xD sau altadata vorbesc cu prietenele mele ori pe mess si imi trece...
    SinQ
    SinQ
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 264
    Varsta : 29
    Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'
    Puncte : 279
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de SinQ Vin 31 Iul 2009, 13:27

    Cand ma supara o persoana, nu mai vorbesc cu ea o luna, desi mie mi-a trecut supararea. Cand sunt foarte, foarte suparata si nervoasa ascult rock hard la maxim, imi da sentimentul acela de nebunie, ma scoate din minti, desi eu ar trebui sa ma calmez.
    StillDoll
    StillDoll
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 31
    Varsta : 28
    Localizare : Lumea fanteziilor X::X:X
    Puncte : 33
    Data de inscriere : 30/07/2009
    Personaj : StillDoll

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de StillDoll Vin 31 Iul 2009, 14:03

    Pai nu sunt suparata prea des dar atunci cand ma supar incerc sa ma calmez usor si fac ceva amuzant sa ma apuce rasu si i zic Hey ce mai faci?si incep sa rad si cum ca nu sa intamplat nimica.
    Magdalena
    Magdalena
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 146
    Varsta : 113
    Puncte : 137
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Magdalena Dum 02 Aug 2009, 12:09

    Well, depinde ce intelegeti prin cuvantul "suparata". Eu nu sunt niciodata suparata, doar nervoasa in exces XD Ce fac? Pai nimic lol. Astept sa teraca de la sine pentru ca ma enervez mai tare daca incerc sa ma stapanesc lol .-., Cand sunt...Trisa sa zicem, ascult muzica si ma plimb si incerc sa uit o.o' In fine, de obicei trec foarte repede peste momentele grele, asa ca nu mi se intampla sa fiu suparata/nervoasa sau cum vreti voi. Stiu sa imi pastrez calmul foarte bine XD
    Polaris
    Polaris
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 117
    Varsta : 29
    Localizare : On the moon
    Puncte : 165
    Data de inscriere : 16/07/2009

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Polaris Mar 04 Aug 2009, 11:24

    Nu știu de ce, dar nu mă supăr eu prea des- mai mult mă enervez- dar dacă o fac, îmi trece destul de repede( bine, asta depinde și de cauza supărării mele).
    În acest caz, prefer să stau în liniște în camera mea, să ascult muzică, să desenez, să scriu- chestia asta chiar mă eliberează- sau să citesc.
    BlitzZMay
    BlitzZMay
    Anime Angel
    Anime Angel


    Numarul mesajelor : 581
    Varsta : 29
    Puncte : 389
    Data de inscriere : 25/10/2008
    Personaj : Noriko

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de BlitzZMay Dum 23 Aug 2009, 23:58

    Ce fac?
    De facut sparg, stric, urlu..mai mult sunt decazuta moral si enervata decat suparata, dezamagita sau mai stiu eu ce.
    In ceea ce priveste persoana, nu ma las pana nu'i zic vreo doua. *toata lumea'mi spune ca sunt oribila atunci.
    Criminal.Mind
    Criminal.Mind
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 40
    Varsta : 28
    Localizare : In mormant cu MJ
    Puncte : 44
    Data de inscriere : 09/09/2009

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Criminal.Mind Mier 09 Sept 2009, 19:21

    Urlu la cine apuc...Numai asa ma pot descarca...Anway...Nu sunt eu asa de des suparata si nici nu vad de ce as fi...Nu sunt agresiva,nu sunt violenta,nimic de genu'...Deci...N-are cine sa ma supere...Am nervi de otel
    micuta_haruki
    micuta_haruki
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 39
    Varsta : 27
    Localizare : orasul copiilor
    Puncte : 47
    Data de inscriere : 22/09/2009

    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de micuta_haruki Mar 22 Sept 2009, 08:41

    depinde si de motiv de obicei intru in camera si dau drumul la muzica sau ma duc la o prietena si ii explic totul catodata incepsi citesc manga

    Continut sponsorizat


    Ce faci cand esti suparata/suparat? Empty Re: Ce faci cand esti suparata/suparat?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 20:13