Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

+18
^^fire::: spirit^^
LucyChan
▫Đumi▫
Kali
Diva
Topaz
Chou
Silver.Chaos
Akyla
Slow Drop
Rika
iRaven
bizzareboy
Aly
BlitzZMay
Vampire_Aurik
yume
Serena
22 participan?i

    Care este personajul tau preferat?

    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Care este personajul tau preferat? Empty Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Serena Mier 06 Aug 2008, 12:22

    Well...

    - masculin: Zero(din Vampire Knight) e destul de kawaii si m-a impresionat destul de mult in anime
    - feminin: Amu(Shugo Chara) seamna destul de mult cu mine, nici eu nu prea arat "adevarata eu" insa imi place si Usagi (Sailor Moon) care tine la prietenle ei mai mult decat orice si e in stare sa-si dea si viata pentru iubirea ei Mamoru si prietene le ei si orice s-ar intampla crede in ei.
    yume
    yume
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 54
    Localizare : Soul Society
    Puncte : -3
    Data de inscriere : 05/08/2008

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de yume Mier 06 Aug 2008, 14:19

    masculin-Hatake Kakashi (Naruto)
    feminin-Orihime Inonue (BleacH)


    Ultima editare efectuata de catre yume in Sam 09 Aug 2008, 16:27, editata de 1 ori
    Vampire_Aurik
    Vampire_Aurik
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 116
    Varsta : 30
    Localizare : intr-un loc intunecat savurand bautura mea preferata;)......blooood:X
    Puncte : -1
    Data de inscriere : 04/08/2008

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Vampire_Aurik Mier 06 Aug 2008, 15:40

    masculin- Kaname(Vampire Knight, desi datorita numarului 42 din manga, incepe sa-mi placa Zero ;;-) :-> )
    feminin- Yuki(tot Vampire Knight)
    BlitzZMay
    BlitzZMay
    Anime Angel
    Anime Angel


    Numarul mesajelor : 581
    Varsta : 29
    Puncte : 389
    Data de inscriere : 25/10/2008
    Personaj : Noriko

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de BlitzZMay Joi 06 Noi 2008, 10:34

    Ca si personaje feminine imi plac Eclair din Kiddy Grade(e foarte energica, puternica, frumoasa etc ^^) si Real Mayer din Ergo Proxy(e un personaj foarte complet, cu un caracter puternic si usor rece, are umor negru, e ambitioasa, o fire foarte logica).Dintre personajele masculine l'am ales pe Light din Death note (umpic nebun...soarta >< ...inteligent etc) si Kaname din Vampire knight
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Aly Sam 08 Noi 2008, 19:29

    Deci:

    -masculin: Zero din Vampire Knight, imi place stilul lui si Ikuto, ador faptul cum o tachineaza pe Amu si fiindca e ca o pisica rasfatata
    -feminin: tot Amu din Shugo Chara, seamana cu mine, nu mult dar seamana, si cam atat.


    Ultima editare efectuata de catre Aly-sama in Mier 11 Mar 2009, 21:29, editata de 2 ori
    bizzareboy
    bizzareboy
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 42
    Varsta : 30
    Localizare : Campina
    Puncte : 45
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de bizzareboy Dum 09 Noi 2008, 16:44

    personajul meu preferat din anime este fata iadului deoarece efectiv ma impresionat povestea ei si cum a ajuns ea o fiinta rea sa zicem...chiar am plans la episodul cand satenii au ingropato de vie
    iRaven
    iRaven
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 113
    Varsta : 30
    Localizare : On Uranus
    Puncte : 11
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de iRaven Dum 09 Noi 2008, 18:58

    Poi...

    ~ masculin: dunno, maybe Zero Kiryuu :-)) M`a impresionat in manga, mai ales in ultimul capitol Si sper sa ramana cu Yuuki ^^
    ~ feminin: Konata Izumi , un personaj destul de interesant, imi place atitudinea ei mai baietoasa, pentru ca seamana cu mine... si Sakura Kinomoto, foarte energica si draguta ^^
    Anonymous
    Vizitato
    Vizitator


    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Vizitato Lun 01 Dec 2008, 17:01

    Masculin:
    Ikuto ( Shugo Chara ) : n-o lasa in pace deloc pe Amu. Il ador :x

    Kaname ( Vampire Knight ) : sentimentele lui pentr Yuki mi se par belea :x


    Feminin:
    Layla Hamilton ( Kaleido Star ) : ador taria ei de caracter.

    Himamori Amu ( Shugo Chara ) : e o rebela independenta pe placul tuturor

    Yuki ( Vampire Knight ) : Ya, protagonista. Cui nu i-ar placea?:))

    Kotoko ( Itazura na Kiss ) : M-a impresionat dragostea sa fata de Irie-kun, chiar si in momentele dificile.
    Rika
    Rika
    Anime Designer
    Anime Designer


    Numarul mesajelor : 57
    Varsta : 28
    Localizare : Angel's Castle
    Puncte : -3
    Data de inscriere : 07/01/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Rika Mar 27 Ian 2009, 09:43

    Hmm...cam greu de ales,dar fie:
    Personaj masculin:Ayumu Narumi(Spiral) si Ed Elric(FMA)
    Personaje feminine:Tazusa Sakurano(Ginbankaleidoscope)si...Enma Ai(Jigoku Shoujo)
    Slow Drop
    Slow Drop
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 26
    Varsta : 30
    Localizare : Orchestra of Rain
    Puncte : 8
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Slow Drop Dum 01 Feb 2009, 17:54

    Personajul meu preferat e Shindou Chihiro din ef ~ A tale of memories.
    Dupa ce am vazut anime-ul asta, Chihiro nu a devenit personajul meu preferat din acest anime, ci personajul meu preferat din toate anime-urile. Pur si simplu o ador @_@ Ii ador personalitatea o.o e atat de puternica, desi a suferit atat de mult T_T La destul de multe episoade am plans cand vedeam prin ce trece z_z
    Spoiler:
    In plus era si foarte de treaba, ambitioasa si timida o.o Intr-un fel ma regasesc in acest personaj, cu exceptia problemei ei T^T Anyway Chihiro is <3

    Pe urma ar mai fi si L din Death Note o.o' care e un personaj foarte cunoscut Dar imi e imposibil sa nu il ador O_O' I mean, e atat de kawaii si are un comportament asa kawaii lol XDD Uneori chiar stau cum sta el O_O' In plus e foarte destept si imi place felul in care pune problema XD And L is <3 too ^.^
    Akyla
    Akyla
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 5
    Puncte : -3
    Data de inscriere : 26/11/2008

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Akyla Lun 02 Feb 2009, 04:16

    personajul meu Msculin este sasuke uciha (Naruto)
    ED (Fullmetal Alchemist)
    Inuyasha (INUYASHA)


    Feminin Sora (kaleido stage) e draguta si frumoasa
    Enma Ai (HELL Girl) pentru puterile ei
    Silver.Chaos
    Silver.Chaos
    Anime Designer
    Anime Designer


    Numarul mesajelor : 82
    Varsta : 28
    Localizare : Pe monitor
    Puncte : 49
    Data de inscriere : 17/01/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Silver.Chaos Lun 09 Mar 2009, 15:39

    Nu am unul singur

    Masc
    -Abarai Renji(Bleach) Hisagi Shuuhei(Bleach) super hot tipii...si ce bine le sta impreuna , Yeah i'm yaoi fan
    -Kakashi Hatake(NAruto)


    Fem
    Hinamori(BLeach)
    Yachiru(Bleach)
    Chou
    Chou
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 173
    Varsta : 30
    Puncte : 181
    Data de inscriere : 28/03/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Chou Sam 28 Mar 2009, 17:11

    well am maui multe personaje da' cel mai mult imi plac:
    -Zero din VK-in primu' rand arata super tipu' si imi place la el ca desi vrea sa para rece,el e sensibil si isi face griji pentru ceilalti
    -Ikuto din SC! imi place la el personalitatea si faptul ca reuseste sa o faca mereu pe Amu sa roseasca

    personaje feminine
    -ai enma imi plac ochii si puterile ei
    -Amu hinamori SC! este draguta si imi place paru' ei
    -yuuki VK imi place tot la ea mai ales Artemis si cum actionaeaza cu el
    Topaz
    Topaz
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 15
    Varsta : 27
    Puncte : 17
    Data de inscriere : 02/04/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Topaz Joi 02 Apr 2009, 15:34

    Masculin : Hitsugaya Toshiro din Bleach, pur si simplu il ador . E puternic , imi place mult personalitatea lui si felul in care arata .
    Feminin : Sora Naegino din Kaleido Star deoarece e foarte cute si prietenoasa. Cea ce e de admirat la ea e faptul ca nu se da niciodata batuta si nu renunta la visurile ei.
    Diva
    Diva
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 156
    Varsta : 30
    Localizare : ~dark palace~
    Puncte : 160
    Data de inscriere : 04/04/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Diva Dum 05 Apr 2009, 15:07

    eto..am mai multe:
    Feminin: Diva(Blood+), Melissa Mao(FMP), Noriko Ukai(Gravitation), Temari(Naruto), Ai Enma(Jigoku Shoujo), Twedledee(Kiddy Grade)
    Masculin: Sasuke(Naruto), Eiri Yuki(Gravitation), Dextera si Twedledum(Kiddy Grade)
    Kali
    Kali
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 16
    Varsta : 31
    Localizare : La un pas de intrarea in baie: in cada.
    Puncte : 18
    Data de inscriere : 14/04/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Kali Mar 14 Apr 2009, 20:22

    Personaj feminin: Utau din Shugo Chara : pare rece in realitate, fiind in stare sa infrunte totul. Dar poate fii si o prietena buna.

    Personaj Masculin: Ikuto din Shugo Chara: pare complet dezinteresat de ce se intampla in jurul sau. Dar adevarul nu e chiar asa.
    ▫Đumi▫
    ▫Đumi▫
    Anime V.I.P.
    Anime V.I.P.


    Numarul mesajelor : 283
    Varsta : 28
    Localizare : pe undeva pe Pluto =]
    Puncte : 152
    Data de inscriere : 09/09/2008
    Personaj : Yumi Chinatsu

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de ▫Đumi▫ Mar 14 Apr 2009, 21:33

    Personaj Feminin : Nana Osaki - e foarte frumoasa si puternica o ador
    Sora Naegino - puternica , nu-si abandoneaza deloc prietenii si-si urmeaza mereu visurile ... personalitatea mea preferata ^^

    Peronaj Masculin : Shinichi Okazaki - preferatul meu e super frumos e cel mai tanar din trupa si nici nu'i dai 15 ani
    Zero [ VK ] - misterios si dragutz :X:X: il ador:X
    Edward [ FMA ] - puternic , haios si pe el il ador:X
    LucyChan
    LucyChan
    Anime V.I.P.
    Anime V.I.P.


    Numarul mesajelor : 349
    Varsta : 28
    Localizare : Buzau - Lumea marmotelor malefice
    Puncte : 434
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Kaname Chidori

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de LucyChan Lun 06 Iul 2009, 01:12

    Hmm.. Masculin: Kaname Kuran din Vampire knight,deoarece sentimentele lui fata de Yuuki au un sens.. ciudat ar spune unii,dar ma rog,anime`ul este minunat si Kaname te face sa crezi ca traiesti intr`un basm si totul e perfect, in plus este unul dintre cele mai romantice personaje anime.
    Feminin:Tomoyo din Clannad, este o persoana prietenoasa,uneori mai dura sau poate doar trista ,insa stie sa ioubeasca adevarat si curat.
    ^^fire::: spirit^^
    ^^fire::: spirit^^
    Anime Newbie
    Anime Newbie


    Numarul mesajelor : 14
    Varsta : 29
    Puncte : 20
    Data de inscriere : 10/07/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de ^^fire::: spirit^^ Sam 11 Iul 2009, 16:01

    Pai....masculinTakemoto(din honey&clover)..de ce?1.Are un mod profund de a gandi 2....ca toate fetele mai prostute...ca e dragut ...

    Feminin:Chii din Chobitos.Pur si simplu mi se pare interesanta povestea unui cuplu format dintr-o fata robot si un baiat ...uman....iar in cele din urma ,prin puterea iubirii..etec,etc..ea devine om.
    Polaris
    Polaris
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 117
    Varsta : 29
    Localizare : On the moon
    Puncte : 165
    Data de inscriere : 16/07/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Polaris Vin 17 Iul 2009, 19:00

    Msculine:
    1. Lawliet[Death Note]: pentru că este unul dintre cele mai excentrice și geniale personaje anime. Iubește dulciurile, este ciudățel și, cel mai important, are o putere de deducție extrem de dezvoltată.
    2. Lavi[D.Gray-Man]: am o slăbicune pentru tipii roșcați*. Este un personaj plăcut, amuzant- în special când dă porecle celor pe care abia îi cunoaște- și un prieten de nădejde.
    3. Hitsugaya Tōshirō[Bleach]: personajul meu favorit din Bleach... Îmi place pentru că, deși înceracă să pară matur, este totuși un copil, iar asta se observă atunci când se ia la ceartă cu Matsumoto.

    Feminine:
    1. Lenalee Lee[D.Gray-Man]: singurul personaj feminin cu care mă identific. Este o fire veselă, calmă și mereu face sacrificii pentru prietenii săi- plus că a reușit să treacă cu bine peste dramele din copilărie.
    2. Koizumi Risa[Lovely Com]: un personaj amuzant*foarte amuzant* , interesant, care luptă pentru ceea ce vrea și nu se dă bătută niciodată*aproape niciodată*


    Ultima editare efectuata de catre Polaris in Mar 04 Aug 2009, 12:19, editata de 1 ori
    SinQ
    SinQ
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 264
    Varsta : 29
    Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'
    Puncte : 279
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de SinQ Lun 20 Iul 2009, 18:09

    Etto... ^__________^... :

    1. Eiri Yuki (Uesugi) - Masculinul din Gravitation <3. Personalitatea lui este dura, rece si calma. Un minunat scriitor de romane + ca este extrem de hot. Ma fascinat trecutul lui trist. Cel mai mult imi place ca a putut sa il iubeasca pe Shu, desi el era un baiat. [Yaoi fangirl <3, don't comment -.-]. Intotdeauna m-au atras personajele ca el + ca Gravitation este anime-ul meu preferat 4ever !
    Spoiler:


    2. Eclair - Personaj feminim din anime-ul Kiddy Grade. Ma fascinat mult personalitatea ei si comportamentul. Lupta extrem de bine, are o putere nemaintalnita de mine, originala, ciudata mi s-a parut prima data, but mia-m dat seama ca este deosebita. Eclair este o fata cu mii corpuri, dar cel mai mult mie imi place acesta :
    Spoiler:
    Este foarte draguta si are niste forme frumos desenate, ea fiind cel mai cute desenata <3. Este prietenoasa sii dura atunci cand trebuie, isi iubeste partenera nespus de mult si face orice pentru apararea oamenilor, chiar si sa se impotriveze GOTT-ului. Cam ata am avut de zis desprea ea, este un personaj ce mi-a luat ochii si ma lasat masca O.O + ca anime-ul este de nota 10 pur.

    3. Miwako - Personajul face parte din anime-ul Paradise Kiss. Imi place comportamentul ei de fetita "cuminte" care face chestii intime pe masa de lucru cu iubitul ei, Arashi. Are o fire mai nebunatica, este desenata superb, desi anime-ul nu are o grafica excelenta. Miwako tine nespus de mult la gelosul sau iubit... imi place cand se supara si cum isi aranjeaza parul, desi e roz ><', e cute^^. Anime-ul mi-a placut.
    Spoiler:


    4. Zero/ Kaname-Senpai - Vampire Knight. Nu pot alege intre cei doi hot guys <3. Amandoi sunt absolut superbi. Kaname-Senpai este calm, tine la Yuuki si este vampir <333. Ceea ce imi place cel mai mult la el este personalitatea lui puternica si deciziile intelepte pe care le i-a. Cat despre Zero, tine si el la randul sau la Yuuki, lupta bine si este super hawt @.@. Imi palce cum sunt desenati cei doi, chiar superbi :333 + ca anime-ul merita toate laudele mele^^.
    Spoiler:

    5. Light Yagami/ Kira - Face parte din Death Note. Este un personaj cu gandire complexa. Detine Death Note-ul si actioneaza cu prudenta. Este primul in clasa, is hot <3 si rau in mai multe sensuri, dar si bun. Stie sa profite de orice sansa si sa insele. cel mai mult imi place ca gandeste liber si este obsedat sa fie "Good of a new world". Desi de ceilati el este luat ca un raufacator, care ii omoara pe ceilati raufacatorii, el crede de fapt ca face un bine. Aparitia unui alt detinator al D.N-ului in viata lui, a Misei, i-a ridicat nivelul mai mult. Light profita de ocazie si de ochii de shinigami ai Misei. Mi-a placut faza canda sarutat-o :3. Este ciudat cum un singur adolescent de 17 ani ii tine in frau pe toti politistii si pe "fabulosul" L./ Ryuzaki. Pot sa zic ca acest personaj mi-a acaparat de prima data si m-a lasat O.O + ca joaca tennis, sportul meu preferat, foarte bine^^.
    Spoiler:
    BlitzZMay
    BlitzZMay
    Anime Angel
    Anime Angel


    Numarul mesajelor : 581
    Varsta : 29
    Puncte : 389
    Data de inscriere : 25/10/2008
    Personaj : Noriko

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de BlitzZMay Sam 22 Aug 2009, 22:43

    1.Mello din Death note- obsesia sa fata de ciocolata la inceput mi s'a parut a fi atat de bizara, insa treptat gesturile lui mi'au placut din ce in ce mai mult. Mi'a captata atentia prin fizicul zau, expresia fetei, faptul ca e un personaj independent si puternic.

    2.Light din Death note- desi dezamagita de ultima sa iesire de la finalul animeului, a ramas totusi un personaj ce si'a lasat amprenta, si peste care n'am putut sa trec atat de usor. Mereu am fost atrasa de caracterele puternice, evil si istete x3

    3.Haruhi din The melancholy of Haruhi Suzumiya-personajul feminin favorit, ce mi'a atras atentia din prima numai uitandu'ma in poze. :3
    O ador in primul episod. Ridicarea sa brusc, refuzul de a se lungi cu vorba, spunand scurt ceea ce o intereseaza cu adevarat, existenta extraterestrilor, atragere fata de mister.

    4.George din Paradise kiss -un tip foarte rasat, mai gigolo [mw-ha-ha =] ], interesant din multe puncte de vedere. E realist si a reusit sa o faca pe Yukari sa'si dea seama de anumite lucruri. Independent si talentat, da dovada totusi de faptul ca e fairplay.

    5.Yukari din Paradise kiss-eleva nehotarata, genul simplu fara tel in viata..mi'a placut mult conturarea sa, ma regasesc uneori in ea.
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Anomal!ca Mar 25 Aug 2009, 08:57

    Feminine
    Nana Osaki- personajul meu preferat din anime-ul Nana, imi place felul in care o ajuta pe Hachi , vocea ei , stilul vestimentar si caracterul ei
    [Yuuki Cross]- din Vampire Knight , o firemsensibila care incearca din rasputeri sa-i ajute pe cei dragi, incearca intotdeauna sa zambeasca si sa-si ascunda amarul pt ca cei din jur sa nu sufere
    Haruhi din Ouran High School Host Club , imi place felul in care se comporta cu ceilalti din Host Club, timiditatea si in plus este cute
    Mio- din K-On, imi place cum canta la chitara ,cum i se asorteaza hainele pt concerte, parul ei lung.. singura chestie care nu mi-a placut la ea este prea fricoasa

    Masculine
    Zero -din VK este un tip misterios si face tot posibilul so-aprotejeze pe Yuuki
    Hiei- din Yu Yu Hackusho este un tip misterios, care isi iubeste in secret sora, nu-si rata sentimentele fata de ceilalti si incearca intotdeauna sa salveze pe ceilalti de unul singur
    Shin-din Nana este un tip talentat arata bine si este intelegator cu ceilalti si este mult mai matur decat varsta lui
    Ikuto- din Shugo Chara imi palce la el pt ca este misterios, ii raneste pe ceilalti pt binele lor chiar daca rezultatul este ca toti cei din jur il urasc,
    Near-din Death Note imi place la Near comportamentul, felul in care gandeste si ca este ff istet
    Lum
    Lum
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 257
    Varsta : 38
    Puncte : 321
    Data de inscriere : 12/07/2009
    Personaj : Invader Lamu

    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Lum Mier 26 Aug 2009, 17:56

    Personaj feminin: Invader Lamu (Lum) din anime-ul Urusey Yatsura: Se enerveaza destul de usor insa ii cam dau dreptate, Ataru, e cam tipul unui baiat care vrea sa iasa cu fiecare fata pe care o intalneste chiar daca oficial e casatorit cu Lum si asta o cam scoate din pepeni pe Lum, si Lum are dreptate sa se enerveze foarte usor.

    Continut sponsorizat


    Care este personajul tau preferat? Empty Re: Care este personajul tau preferat?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mar 21 Mai 2024, 00:11