Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

+6
SinQ
isutza_rbd
Tommy <3
iRaven
Magdalena
Serena
10 participan?i

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Serena Joi 30 Iul 2009, 14:58

    Ultima persoana cu care am vorbit la telefon...a fost o prietena, ieri M-a sunat sa vada ce fac si sa ma puna sa votez nu mai stiu ce, anyway am vorbit vreo 10 minute [cam putin, avand in vedere cum vorbim de obicei :))]
    Magdalena
    Magdalena
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 146
    Varsta : 113
    Puncte : 137
    Data de inscriere : 01/02/2009

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Magdalena Joi 30 Iul 2009, 15:01

    Ultim persoana cu care am vorbit la telefon a fost mama... Lol m-a pus sa fac curat prin casa si sa mai fac nu stiu ce o.o i-am inchis telefonul ca de fiecare data
    iRaven
    iRaven
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 113
    Varsta : 30
    Localizare : On Uranus
    Puncte : 11
    Data de inscriere : 09/11/2008

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de iRaven Joi 30 Iul 2009, 15:06

    Ultima persoana cu care am vorbit a fost tot mama... eu i`am spus, ca de fiecare data, ca dorm... ea vrea mereu sa stie ce fac -_-' mda... oricum, de`abia auzisem telefonul o.o
    Tommy <3
    Tommy <3
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 104
    Varsta : 29
    Localizare : pe Pluto [it's nice, come here :>]
    Puncte : 106
    Data de inscriere : 27/07/2009

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Tommy <3 Joi 30 Iul 2009, 16:40

    si la mine a fost tot mama ultima persoana cu care am vorbit..normal ca m'a trimis pana undeva..pe caldura asta >.>
    isutza_rbd
    isutza_rbd
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 128
    Varsta : 30
    Puncte : -2
    Data de inscriere : 03/08/2008
    Personaj : Alicya Moony

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de isutza_rbd Joi 30 Iul 2009, 22:14

    Si la mine, tot mama, pe la 22:00 sa-i spun ca mai intarzii !
    SinQ
    SinQ
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 264
    Varsta : 29
    Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'
    Puncte : 279
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de SinQ Mar 04 Aug 2009, 18:21

    Adineauri ma sunat maicamea sa-mi zica sa ma apuc de curat la mamaie-mea o.o', good, ce-a patit? Eu de-abea fac curat acasa, dar barem sa mai fac si la mamaie... ><' si ca de obicei, i-am inchis in nas. N-am chef sa mai zbiere la mine -.-'.
    LucyChan
    LucyChan
    Anime V.I.P.
    Anime V.I.P.


    Numarul mesajelor : 349
    Varsta : 28
    Localizare : Buzau - Lumea marmotelor malefice
    Puncte : 434
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Kaname Chidori

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de LucyChan Joi 06 Aug 2009, 01:44

    Hmm... azi am facut farse la telefon cu o colega @_@' Ultima persoana careia ii facusem farsa a fost o prietena mai veche de pe net si tot ea a fost ultima persoana cu care am vorbit la telefon azi. ^^
    Charme
    Charme
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 122
    Varsta : 29
    Puncte : 128
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Shihouin Yoruichi

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Charme Joi 06 Aug 2009, 11:09

    Maicamea, normal sa ma bata la cap sa fac curat =.=" de data asta nu doar la mine in camera ci in toata casa sa o ajut.Ca un obicei al meu i-am zis ca o ajut da fac eu ceva sa scap >.> astazi chiar nu am chef de nimic,mai bine lenevesc xD.
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Aly Joi 06 Aug 2009, 17:36

    De tata =.= eram in oras si a sunat sa vada unde sunt si sa imi zica ca avem musafiri =.= oricum, am mers acasa cu viteza melcului XD
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Anomal!ca Joi 20 Aug 2009, 10:28

    erm..ultima persoana care m-a sunat a fost Alex[cicinero] =D m-a intrebat ce mai fac cand mai trec prin bucuresti ca nu a mai auzit de mn si sa-mi spuna ca vrea un prieten de al lui sa ma cunoasca o.O'
    LucyChan
    LucyChan
    Anime V.I.P.
    Anime V.I.P.


    Numarul mesajelor : 349
    Varsta : 28
    Localizare : Buzau - Lumea marmotelor malefice
    Puncte : 434
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Kaname Chidori

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de LucyChan Joi 20 Aug 2009, 13:21

    ultima persoana cu care am vorbit la telefon a fost colega mea Bianca o_o' ma suna de cel putin 5 ori pe zi... blah,ma trezeste si din somn >.>
    SinQ
    SinQ
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 264
    Varsta : 29
    Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'
    Puncte : 279
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de SinQ Lun 24 Aug 2009, 13:44

    Cu Alex. Ma sunase ca de obicei sa-mi zica balarii si sa ma oftice din anumite motive -.-'.
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Anomal!ca Mier 26 Aug 2009, 12:16

    erm..ultima persoana cu care am vorbit la telefon a fost Eve o colega de-a mea care m-a intrebat daca merg impreuna cu ea pt ultima proba de uniforma mea si a ei T_T pt liceu... si dupaia mi-a povestit o groaza de lucruri despre noul ei liceu si m-a intrebat pe cat se incepe liceul si deabia atunci mi-am dat seama ca eu habar n-aveam cand trebuia sa ma prezint la liceu si cat de enervant e sa tii telefonul in mana timp de juma de ora
    SinQ
    SinQ
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 264
    Varsta : 29
    Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'
    Puncte : 279
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de SinQ Vin 28 Aug 2009, 19:00

    Cu Bulaku', un vechi coleg de clasa. Ma rugat sa ma duc la o "chindie" cu el in seara asta, dar pacat ca am alte planuri. Sorry dear xD.
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Anomal!ca Sam 29 Aug 2009, 12:56

    ultima persoana cu car am vorbit la telefon a fost Oanna o prietena care m-a intrebat daca ies la un suc si sa merg impreuna cu ea ca sa-si faca primul pierce :|....data viitoare cand mai merg cu ea la salon as prefera sa stau afara ca daca nici al doilea pierce nu vrea cu anestezie voi surzi si nu numai eu...
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Aly Sam 29 Aug 2009, 23:15

    XD ultima persoana cu care am vorbit la tel.. cam ciudat, dar a fost un reprezentat de la Vodafone trebuia sa anulez o factura, si i-am sunat dar nu au reusit sa faca nimic, asa ca... am ramas iar cu ea =.=

    Continut sponsorizat


    Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon Empty Re: Ultima persoana cu care ai vorbit la telefon

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 21:23