Fantasy Anime

Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

+2
SinQ
Serena
6 participan?i

    Ce anime-uri nu-ti plac?

    Serena
    Serena
    Fantasy Admin
    Fantasy Admin


    Numarul mesajelor : 1872
    Varsta : 31
    Localizare : Blue fantasy world
    Puncte : 1115
    Data de inscriere : 02/08/2008
    Personaj : Serena Hatsune

    Ce anime-uri nu-ti plac? Empty Ce anime-uri nu-ti plac?

    Mesaj Scris de Serena Joi 30 Iul 2009, 17:31

    Well...ce sa zic nu's prea multe.Unul cred ca ar fi One Piece.Desi nu am vezut decat vreo 2 episoade nu-mi prea place grafica, iar toata chestia asta cu piratii, eh sa zicem ca nu ma prea captiveaza.Nici dupa Hellsing nu ma prea omor, nu zic neaparat ca nu-mi place, dar nici nu vreau sa-l vad (mai multe decat am vazut deja la tv).Altele nu-mi vin acum in minte, iar deobicei nu ma uit la un anime fara sa aiba ceva care sa-mi placa (ori genul, ori personajele, ori tema sau povestea etc.)
    SinQ
    SinQ
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 264
    Varsta : 29
    Localizare : Uhm ... Ancient Greece O.o'
    Puncte : 279
    Data de inscriere : 20/07/2009

    Ce anime-uri nu-ti plac? Empty Re: Ce anime-uri nu-ti plac?

    Mesaj Scris de SinQ Dum 02 Aug 2009, 20:58

    Uhm... Gallery Fake ma iritat destul de tare. Nu imi place grafica, tema si coloana sonora deloc. Anime-ul asta nu mi s-a parut cine stie ce, cred ca l-am vazut pe degeaba, nu ma atras deloc X.x'. Cubix este un alt anime pe care il detest, nici nu pare a fii anime O.O'... ideea e draguta, dar grafica este oribila ><'. Hmm... si nu mai stiu.
    Charme
    Charme
    Anime Fan
    Anime Fan


    Numarul mesajelor : 122
    Varsta : 29
    Puncte : 128
    Data de inscriere : 05/07/2009
    Personaj : Shihouin Yoruichi

    Ce anime-uri nu-ti plac? Empty Re: Ce anime-uri nu-ti plac?

    Mesaj Scris de Charme Mier 05 Aug 2009, 16:05

    Humanoid Kikaider-chiar nu imi place anime-ul =.=' nu imi place grafica ~~"si nici personajele cum sunt desenate cam toate semanau la fel ><"la fel nici tematica sau coloana sonora xD
    Ayakashi Ayashi-aceeasi chestie,nu m'a tentat deloc ,as putea zice ca din cate episode am urmarit din el nu m'a atras niciunu'
    Hellsing- aici nu imi place povestea xD poate fiindca nu'i chiar genu' meu -.- oricum incepe sa scada in topuri :3
    Aly
    Aly
    Fantasy Moderator
    Fantasy Moderator


    Numarul mesajelor : 955
    Varsta : 32
    Localizare : Arad
    Puncte : 232
    Data de inscriere : 08/09/2008
    Personaj : Ami Chyioko

    Ce anime-uri nu-ti plac? Empty Re: Ce anime-uri nu-ti plac?

    Mesaj Scris de Aly Joi 06 Aug 2009, 17:05

    Waa... poate ca sunt multe, dar eu mentionez doar cateva XD

    Cowboy Bebop -- poate va veni o vreme in care o sa zic ca imi place, dar pana atunci eu il detest nu suport animeul
    Trigun -- la fel, nu suport animeul :| grafica e total aiurea si personajele total idioate =.= [scz pt fani]
    Elfen Lied -- daca nu era cu sange cred ca ma uitam la el, dar fiindca contine atat sange nici nu ma gandesc sa ma uit la el XD
    Contele de Monte Cristo -- nu stiu de ce, dar dupa cele doua ep vazute, m-a derutat total grafica sau ce si nu m-a impresionat deloc...
    The Melancholy of Haruhi Suzumiya -- mdah, poate unora chiar adora animeul, insa eu nuh... din primul ep nu mi-a placut si m-am plctisit total la el... asa k am renutnat...

    cam atatea ^^ [deocamdata]
    Anomal!ca
    Anomal!ca
    Anime Demon
    Anime Demon


    Numarul mesajelor : 449
    Varsta : 29
    Localizare : somewhere in this world
    Puncte : 578
    Data de inscriere : 18/08/2009
    Personaj : Kumako

    Ce anime-uri nu-ti plac? Empty Re: Ce anime-uri nu-ti plac?

    Mesaj Scris de Anomal!ca Mar 18 Aug 2009, 18:37

    pai detest anime-ul Kyoro-chan @_@ am stat o data sa ma uit cu frate-miu la anime si nici macar nush ce pasari erau personajele si vocea, povestea sunt ingrozitoare
    Parrapa-rapper-ul daca nu ma insel... tot asa am stat cu fratele meu sa ma uit si a aparut un personaj cu fata de ceapa parca...gross
    Cubix..am dat la nimereala si la inceout nici macar nu stiam ca e anime..nush cn a putut sa faca un anime asa de stupid
    BlitzZMay
    BlitzZMay
    Anime Angel
    Anime Angel


    Numarul mesajelor : 581
    Varsta : 29
    Puncte : 389
    Data de inscriere : 25/10/2008
    Personaj : Noriko

    Ce anime-uri nu-ti plac? Empty Re: Ce anime-uri nu-ti plac?

    Mesaj Scris de BlitzZMay Sam 22 Aug 2009, 13:35

    Cap de lista, Naruto and Bleach.
    Intr'un fel imi sunt cam indiferente, insa nu gasesc nimic interesant in ele si ceva care sa le fi adus pe un astfel de loc.
    Ayakashi Ayashi- am adormit de la prima fraza....la el problema e plictiseala totala, plus ca n use incadreaza in gusturile mele
    Mew mew power- de neiertat faptul ca e o copie Sailor moon.

    Ar mai fi multe..but ma limitez la astea.

    Continut sponsorizat


    Ce anime-uri nu-ti plac? Empty Re: Ce anime-uri nu-ti plac?

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Lun 20 Mai 2024, 21:56